Nagradzamy najlepszych i wytrwałych uczniów

2017-08-29

Nagradzamy najlepszych i wytrwałych uczniów DZIĘKI UPRZEJMOŚCI I FINANSOWEMU WSPARCIU RADY RODZICÓW ORAZ FUNDUSZOM ZE ZBIÓRKI MAKULATURY – NAJLEPSI I NAJWYTRWALSI UCZNIOWIE OTRZYMAJA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 NAGRODY.

NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH I NAJWYTRWALSZYCH UCZNIÓW:

1. Rower zakupiony w firmie Decathlon - nagroda dla absolwenta szkoły roku szkolnego 2018/2019.
(Najwyższa średnia z klas - IV-VIII, laureat konkursów przedmiotowych uprawniających do zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty - dodane 0,2 do średniej za każdy tytuł laureata, 0,1 - za finalistę, zachowanie)

2. Troje uczniów z każdej klasy V, VI, VII i VIII którzy będą mogli pochwalić się najwyższym przyrostem średniej z ocen w porównaniu z rokiem poprzednim otrzymają GADŻETY (pamięci FLASH, kamerki, mp3 itp.)