Laureaci Konkursów Przedmiotowych

2014-03-25

Laureaci Konkursów Przedmiotowych 21 marca 2014 r. odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Nareszcie upragniony, oczekiwany i zapracowany sukces. Sukces naszych uczniów, nauczycieli, rodziców i opiekunów.

Za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w latach szkolnych:
  • 2009/2010 - uzyskaliśmy III miejsce
  • 2010/2011 - II miejsce
  • 2012/2013 - II miejsce
  • a w roku szkolnym 2013/2014 zajęliśmy zaszczytne I miejsce.

Uroczystość wręczenia odbyła się 21 marca 2014 r. w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu. Podczas spotkania pani dyrektor, Lidia Stupak-Komorowska, odebrała kolejną, czwartą statuetkę, dokumentującą nasz sukces.
Wyróżnienia otrzymali uczniowie, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami zdobyli tytuł laureata konkursu przedmiotowego. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, któzy zdobyli aż TRZY tytuły laureata. Są to: Zuzanna Kuffel oraz Aleksandra Rojek.

Nagrodzeni uczniowie:

• Patryk Szkuta
  • Karol Truś
  • Mikołaj Załęski
Gratulujemy sukcesu wszystkim uczniom, nauczycielom, w szczególności Pani Danucie Daszkowskiej,
Elżbiecie Sochali, Marii Kuroczyckiej
oraz opiekunom laureatów.