Plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL i SZKOŁA NA MEDAL.

2018-11-05

Plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL i SZKOŁA NA MEDAL. Nasza Szkoła została nominowana w plebiscycie Nauczyciel na Medal w kategorii Szkoła Roku.

Na laureatów czekają medale Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które zostaną wręczone podczas Konferencji Edukacyjnej oraz wspaniałe nagrody - vouchery na studia podyplomowe i zaproszenia do SPA.

W tym roku nagrodzimy także szkoły przyjazne uczniom - więcej.

Ważne terminy.
1. W pierwszym etapie plebiscytu NAUCZYCIELE NA MEDAL (w kategoriach Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej, Nauczyciel Klas IV-VIII i Gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych) oraz w kategorii Szkoła na medal laureaci zostaną wybrane osobno w Bydgoszczy i Toruniu oraz w każdym powiecie.
2. Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpocznie się w poniedziałek, 5 listopada i będzie trwał do środy, 5 grudnia do godz. 21:00.
3. Nominacje nauczycieli i szkół przyjmowane będą do 19 listopada.
4. Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
5. Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w piątek, 7 grudnia i będzie trwało do piątku, 14 grudnia, do godz. 21:00.
6. Głosowanie w wojewódzkiej kategorii plebiscytu Nauczyciel Akademicki Roku rozpocznie się w poniedziałek, 5 listopada i będzie trwało do piątku, 14 grudnia, do godz. 21:00.