SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH LITERACKICH

2018-11-16

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH LITERACKICH Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Czekamy na kolejne sukcesy.

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Jan Paweł II - Ojciec wolności".


15 listopada 2018r. w SP nr 18 w Toruniu  odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jan Paweł II - Ojciec wolności". Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Zofia Wylegała  z klasy 7D i Wiktoria Chmielewska z klasy 7C. Miło nam poinformować, że Zosia zajęła  I miejsce, natomiast Wiktoria III. Obie uczennice otrzymały nagrody  książkowe i dyplomy, natomiast szkoła płytę CD z nagraniem „Tryptyku Rzymskiego"  Jana Pawła II w interpretacji Dariusza Bereskiego. 
Tego samego dnia odbył się również konkurs wiedzy o Janie Pawle II. Naszą szkołę reprezentowali: Gabrysia
Wylegała (7D), Katarzyna Kwoka (7C) i Kacper Krajewski (7D). Uczniowie musieli wykazać się znajomością życia Papieża, miejsc związanych z jego życiem i najsłynniejszych cytatów. 
Międzyszkolny Konkurs Literacki -„Granice wyobraźni ..."


12 grudnia 2018r. Maja Mikolaszek z klasy 4F zajęła I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Granice wyobraźni ..." organizowanym przez SP nr 1 w Toruniu w kategorii uczniów klas IV - VI. Maja otrzymała cenne nagrody, a dla szkoły zbiór prac nagrodzonych w ciągu ostatnich dziesięciu edycji.


 
                                                  
Do konkurów uczniów przygotowała Dorota Reiwer - Łużny.